Plzeň Rokycanská
Rokycanská 1424/128
Plzeň 312 00
http://www.oc-plzen.cz
+420 730 517 406

Chcete zde mít výstavu?

Výstava se nekoná
v obchodním centru je jiná údálost nebo v tomto období nelze vystavovat popř. neprobíhá v těchto dnech žádná výstava.

Svět v obrazech
Proběhlá výstava: Svět v obrazech
Datum konání:
01.09.2015 až 30.09.2015

Jitka Jarešová z jižních Čech tvoří z keramické hmoty, malové olejovými barvami obrázky, kde každý je originálem a práce na něm trvá okolo jednoho měsíce. Obrázky jsou její fantazií, ale i realitou...a pokud chcete, dokáže Vám vytvořit právě "tu Vaši chaloupku".

Proběhlá výstava: Libor Mičkal
Vystavuje:
Libor Mičkal - Pozvánka
Datum konání:
01.06.2015 až 30.06.2015

Umělec Libor Mičkal se svou tvorbou ovlivňuje návštěvníky vybraných obchodních center již více než přes rok – a má velký úspěch nejen u široké laické veřejnosti, ale i odborné.  Nechte se ovlivnit i Vy. 

Proběhlá výstava: Jan Dinga - obrazy
Vystavuje:
Jan Dinga - Pozvánka
Datum konání:
01.05.2015 až 31.05.2015

Slova Jana Dinga na úvod jako pozvánka na jeho výstavu do Plzně: Již drahnou dobu slyšíme a čteme o zániku závěsného obrazu jako o přežité formě mezilidské komunikace. Je pravdou, že jsme na elektronickém obraze stále závislejší. Avšak na vzdory tomu lidé na výstavy stále chodí, obrazy si zakupují a někteří si tvoří vlastní obrazové sbírky...více na výstavě na Rokycanské v Plzni. Srdečně vás všechny zveme.

Proběhlá výstava: Umělci malující ústy a nohama
Vystavuje:
Nakladatelství UMÚN s.r.o. - Pozvánka
Datum konání:
01.04.2015 až 30.04.2015

Ne ruka, to duše maluje..

Pojďte mezi nás do obchodního centra Rokycanská Plzeň, najdete zde umělce malující ústy nebo nohama.

Proběhlá výstava: Výstava v Plzni - Jaroslav Seibl
Datum konání:
02.02.2015 až 28.02.2015

Umělec Jaroslav Seibl se velice rád toulá známými i neznámými místy, snaží se zachytit snivou atmosféru ulic umytých deštěm...přijďte se zasnít s ním a to do Obchodního centra Rokycanská Plzeň, kde právě vystavuje svá díla. 

Proběhlá výstava: The Tap Tap Načerno
Vystavuje:
The Tap Tap
Datum konání:
04.01.2015 až 31.01.2015

Přijďte se pobavit černým humorem společně s The Tap Tap a podpořte tím i dostavbu Jedličkova ústavu. 

Proběhlá výstava: Hořkosladké včerejšky s Veenem
Vystavuje:
Václav Kovář
Datum konání:
01.12.2014 až 31.12.2014

Veen, vlastním jménem Václav Kovář
"Já prostě miluju žít, a budu protivnej až přijde zubatá." Taková jsou slova Veena, malíře jenž Vás zaujme svou tvorbou v Plzni na Rokycanské. Přijďte! A uvidíte!

Proběhlá výstava: Andrea Hrašeová - Stopy ve světě okamžiků
Vystavuje:
Andrea Hrašeová
Datum konání:
01.12.2014 až 31.12.2014

Andrea Hrašeová
Stopy ve světě okamžiků - tímto názvem Vás zve umělkyně Andrea Hrašeová na svou výstavu do OC Plzeň Rokycanská, kde můžete shlédnout alespoň kousek z její rozsáhlé tvorby.

Proběhlá výstava: Svět jako MACRO - Milan Blšťák navštívil OC Galerie Plzeň
Vystavuje:
MilanB
Datum konání:
01.11.2014 až 30.11.2014

Ing. Milan Blšťák …Svět jako MAKRO

Narozen 1957 v Praze. Studoval na ČVUT FEL- obor mikroelektronika, pracuje v oboru počítačové grafiky a velkoformátových tisků. Na makrofotografii se specializuje od roku 1997. Jeho snímky se objevují hlavně na pravidelných výstavách, ale i na stránkách magazínů, časopisů, v kalendářích apod. Autorských výstav zrealizoval v letech 1998 – 2013 už 58 a prezentoval na nich postupně svoje kolekce „Svět jako MAKRO I – VII“. V roce 2000 získal ocenění v prestižní soutěži Czech Press Photo v kategorii „Příroda a životní prostředí“. Do roku 2010 fotil makrozáběry pouze na profesionální diapozitivy, s příchodem nových snímačů a technologií začal pozvolna testovat a přecházet i na digitální techniku. Specializuje se na makrozáběry vody ve všech skupenstvích (rosa, kapky deště, ale i ledové krystaly nebo námraza) ve velkém zvětšení - až 6:1. Jeho výstavní fotografie jsou vždy prezentovány v rozměrech 50x75 cm až 100 x 150 cm, kde nejvíc vynikne velké zvětšení detailů a preciznost provedení. Jeho rámované fotoobrazy našly své místo už ve stovkách soukromých i firemních interiérů a jsou oblíbené pro svou čistotu a přirozenou energii, kterou vyzařují. Všechny záběry jsou totiž pořízeny ve volné přírodě a jsou zpracovávány a prezentovány bez zásadních úprav a retuší.
www.macro4you.cz

Proběhlá výstava: Zveme Vás v říjnu na prodejní výstavu umělců Jitky Jarešové a Jaroslava Vlasáka do OC Plzeň Rokycanská
Vystavuje:
Jitka Jarešová
Datum konání:
01.10.2014 až 31.10.2014

Příjměte pozvání a příjďte se podívat celý říjen na výstavu plastických obrázků Jitky Jarešové a obrazů Jaroslava Vlasáka.

Jitka Jarešová
AhojChtěla bych se Vám představit . Jmenuji se Jitka Jarešová a žiji v jižních Čechách v krásném a malebném městě Písek . Obrázky které si budete prohlížet , jsem vytvořila pro radost , abych mohla alespoň na chvilinku utéct od té moderní a uspěchané doby , která je všude kolem nás.Jako materiál jsem použila keramickou hmotu , olejové barvy a občas jsou obrázky doplněny i kovovým prvkem ( jako je  zábradlí nebo věžička ) .Obrázky jsou výrazně plastické a vystupují do prostoru .Jako námět mi posloužila krásná krajina jižních čech a staré památky o které u nás není nouze . Ale musím se přiznat , že jsem občas použila i vlastní fantazii .A tak vás chci poprosit , abyste alespoň na chvilinku dali mobil do kapsy  a vydali se společně se mnou na krátký výlet , do světa plného pohody , přírody , sluníčka  a starých časů .

Jaroslav Vlasák
Welcome in my world - vítejte v mém světě
Jaroslav Vlasák narozen 25.10.1961 v Prachaticích.Od dětství rád kreslí a maluje, ale tomu, že se jednou stane profesionálním výtvarníkem, nic nenasvědčuje.Na sklonku 70.let studuje chemickou školu, chemie jej ovšem příliš nenadchne a odchází hledat sám sebe do Krkonoš,kde se živí jako správce horské chaty. Od roku 1980 začíná čistě amatérsky malovat zprvu abstraktní kompozice, do nichžzačínají pronikat prvky surrealismu, což se stalo jakýmsi základem pro jeho pozdější profilaci. Od roku 1990 se již své tvorběvěnuje profesně. Účastní se kolektivní výstavy v Domě u Hybernů a téhjož roku má i samstatnou výstavu v pražském DivadleE. F. Buriana. O rok později vystavuje v chebské galerii Růžový kopeček. V rozmezí let 1992 - 1995 maluje pro soukroméhosběratele a mecenáše umění z Mnichova. Následují ho sběratelé s Rakouska a Čech. Jeho díla zdobí interiry bank i hotelů.V roce 2009 přichází prestižní toskánská zakázka. V současné době se s jeho tvorbou můžete setkat v městské galerii Karlovy Vary,v galerii Anděl v Olomouci. Též spolupracujes galerií Agora v New Yorku. Žije a tvoří na jihu Čech, v Nové Včelnici.Vlasákovi obrazy zaujmou vnímavého diváka nejen svým obsahem, ale přímo i filigránským smyslem pro detail. Při tom všemo technickou exhibici zdaleka nejde. Ta je pouze prostředkem k umocnění nevyslovitelného dojmu fantaskních kompozicí." Já bylo před mým zrozením a bude i po mé smrti. Od věčnosti toto "Já" tvořilo bude tvořit do věčnosti. ( z budhistických textů )